„ACME Grupė“ dovanoja „Happimess“ labdaros iniciatyvai 10 000 €

Dar neseniai socialinė atsakomybė daugumoje įmonių buvo traktuojama kaip atskira, su pagrindine įmonės veikla mažai susijusi dalis. Šiandien atsiranda įmonių, kurios socialinę atsakomybę geba integruoti į kasdieninę veiklą, procesus, komandos narių gyvenimą. Savo pavyzdžiu tai puikiai iliustruoja bendrovė „ACME Grupė“, kuri tradicinės „Gerų darbų mugės“ metu sujungė pagalbos sunkiai sergantiems vaikams, tvarumo, daiktų prikėlimo antram gyvenimui bei darbuotojų į socialinę veiklą įtraukimo idėjas.

Nereikalingi daiktai prikelti antram gyvenimui

„ACME Grupė“ drauge su labdaros organizacija „Happimess“ kasmet kviečia grupės darbuotojus į „Gerų darbų mugę“, kurios dalyviai inicijuoja įvairias iniciatyvas ir aukoja pinigus. Surinktas lėšas „ACME Grupė“  kasmet padaugina iš dešimties ir dalį surinktų lėšų skiria labdaros organizacijai „Happimess“.

Šių metų renginys išsiskyrė tuo, kad visos veiklos buvo paremtos tvarumo ideologija, į kurią aktyviai įsitraukė daugiau nei keli šimtai grupės bendrovių darbuotojų.

Vienoje iš veiklų – kūrybinėse dirbtuvėse buvo tapoma ant marškinėlių. Tai nauja „Happimess“ partnerių iš senų kolekcijų likusi apranga, kurią kiekvienas darbuotojas galėjo įsigyti už auką.

„ACME Grupė“ darbuotojai, peržiūrėję savo namų spintas, surinko nedėvimą aprangą bei medžiagų atraižas ir prikėlė juos antram gyvenimui iš atraižų pasiūdami daugkartinius maišelius, kuriuos už tam tikrą mokestį galėjo įsigyti mugės svečiai.

Prie pagalbos kitiems prisideda ir tie, kuriems ji buvo suteikta

Šių metų renginio metu taip pat buvo vykdomas aukcionas, jo metu be visų paaukotų bendrovių daiktų parduotas specialus paveikslas, kurį nutapė Santariškių onkohematologijos skyriuje sveikusi Mantė. Po įnirtingos kovos aukcioną laimėjo ir paveikslą įsigijo vienas iš „ACME Grupė“ steigėjų Stede Ingram. „Tegu šis paveikslas mums visiems visada primena, kad tik būdami ir veikdami kartu esame stiprūs “, – akcentavo Stede Ingram.

Prieš renginį su „Happimess“ susisiekė Mantės mama, kuri pasitarusi su dukra nusprendė jos kūrinį padovanoti organizacijai. Paveikslo autorė taip pat dalyvavo „Gerų darbų mugėje“ ir stebėjo aukcioną. „Jaučiuosi, kad tie žmonės yra mano draugai, kurie žino ką norėjau pasakyti ir kokią žinią jiems skleidžiu“, – kalbėjo Mantė.

Viso renginio metu paaukota lėšų suma pasiekė 57 923,91 Eur, iš kurios net 10 000 EUR buvo skirta „Happimess“ labdaros organizacijai.

„Prisidėti gali bet kas, mes visuomet rasime kaip tai galima padaryti. Svarbiausia yra noras daryti gerus darbus“, – sako „Happimess“ labdaros iniciatyvos vadovė Kristina Rutkauskienė.