„Happimess” ir „ACME Grupė” – Gerų darbų mugė

Netrukus knygynų lentynas pasieks lietuviška knyga vaikams apie onkologinę ligą ir jos eigą.  Labdaros iniciatyvos “Happimess”  išleistos knygos „Viskas bus gerai“ autoriais tapo Jurga Baltrukonytė bei Algis Kriščiūnas. Kūrinio tikslas – padėti įveikti sunkios ligos metamus iššūkius tiek vaikams, tiek jų tėvams bei artimiesiems.

Projektas orientuotas į gana siaurą auditoriją, todėl sulaukti didesnio visuomenės dėmesio sunku – problema daugumai neaktuali ir mažai suprantama. Dėl šios priežasties lėšos knygos išleidimui buvo renkamos privačių asmenų ir organizacijų pastangomis. Prie knygos išėjimo į pasaulį stipriai prisidėjo „ACME Grupė“. Įmonė jau trečius metus iš eilės organizuoja „Gerų darbų mugę“, kurios metu surinktos lėšos skiriamos paremti labdaros organizaciją „Happimess“.

Tiesa, reikia paminėti, jog pati renginio „Gerų darbų mugė“ koncepcija yra verta didesnio dėmesio. Tai renginys, skirtas įmonės „ACME Grupė “ darbuotojams ir jų šeimoms. Jo metu patys kolektyvo nariai organizuoja įvairias pramogas kolegoms, jų šeimų nariams, rūpinasi maistu, bei, žinoma, aukoja. Pastarąjį veiksmą ypač paskatina žinojimas, kad jų darbdavys šią sumą padaugins 10 kartų. Tai yra nelaužoma renginio tradicija. “ACME Grupė” vadovai nusprendė visą darbuotojų paaukotą sumą padauginti iš dešimties, o surinktas lėšas skiria socialiniams projektams remti. „Darbuotojai labai vertina tokį vadovų sprendimą ir aktyviai dalyvauja renginyje dalyvaudami bei aukodami“, – sako „ACME Grupė “ atstovė Inga Lungė.

Pasisekęs „ACME Grupė “ darbuotojų įtraukimo pavyzdys dar kartą įrodo, kad norint pasiekti rezultatų, svarbu, jog visa komanda patikėtų projektu – kitą savaitę, dienos šviesą išvysianti knyga „Viskas bus gerai“ yra puikus to pavyzdys. „Darbuotojai daug mieliau įgyvendina idėjas, kurias pasiūlė ir inicijavo patys“, – pasakoja Inga Lungė. Ir tai geroji praktika, kuri pritaikoma ne tik socialinės atsakomybės projektuose, bet ir daugybėje kitų sričių. Ne veltui žmogiškųjų išteklių valdymo specialistai visur akcentuoja darbuotojų įtraukimo svarbą jų motyvacijai ir lojalumui skatinti.

Nuotraukos – Marius Linauskas