„Happimess” ir „Buboo” socialinis projektas “Kepurytė zuikiui drąsuoliui”

 

„Happimess“ labdaros iniciatyva kartu su prekiniu ženklu „Buboo“ pristatė naują gerumo projektą. Į uždarą renginį susirinko daugybė svečių, tinklaraštininkių ir partnerių, kurie jam įsibėgėjus, sunkiai tilpo patalpose. Žinia, kad socialiniai projektai kas kart pritraukia vis didesnes minias žmonių, džiugina. „Tai parodo, kad mūsų visuomenė yra subrendusi ir pasiruošusi veikloms, kurios skirtos ne tik mūsų apetitui ir norams patenkinti, bet ir padeda tiems, kam šiuo metu to labai reikia“, – po gausaus renginio džiaugėsi „Happimess“ vadovė Jurgita Jakaitė.

Švenčių ir žaidimų kambaryje „Minimukų Namukai“ buvo pristatytas unikalus socialinis projektas – kepurytė zuikiui drąsuoliui “1 už 1”, gimęs bendromis „Buboo“, „Happimess“ labdaros iniciatyvos ir jų įkūrėjų, kūrybinės agentūros „Clinic212“ pastangomis. Projektas išskirtinis tuo, kad perkant vieną kepurytę, antra dovanojama Santaros ligoninėje nuo onkologinės ligos sveikstančiam vaikui. Prie projekto pristatymo renginio daugybė partnerių prisidėjo visiškai neatlygintinai – dekoravo, vedė paskaitas, vaišino užkandžiais, desertais bei gaiviaisiais gėrimais, įsteigė prizus ir dovanas svečiams, fotografavo, filmavo.

Pažvelgus iš šono, tai nedidelis projektas, tačiau jo tikslas, ne tik aprūpinti vėžiu sergančius vaikus kepurytėmis, bet įkvėpti kitus kurti panašius projektus ir prisidėti prie labiau pažeidžiamų socialinių grupių gerovės. „Iniciatyvos drąsina ir skatina praplėsti akiratį, rūpintis ne tik savo namais, bet ir padėti kitų kiemuose sužydėti gėlėms. Didelių problemų gal ir neišspręsime, bet taip palaikome ir įkvepiame vieni kitus geriems darbams“, – projekto tikslais dalinasi viena jo autorių ir „Buboo“ įkūrėja Erika Puodenienė.

Kepurytes ir daugybę kitų daiktų, nuo kurių visas uždirbtas pelnas keliauja labdarai, galima įsigyti „Happimess“ labdaros parduotuvėje, esančioje M. K. Čiurlionio g. 8, Vilniuje. Kepurytes, kurių kaina yra 16,9 eurų už porą, iš kurios viena keliauja į Santaros klinikas, galima įsigyti ir „Buboo“ internetinėje parduotuvėje www.buboo.eu.

Nuotraukos – Kristina Rutkauskienė, aboutmoments.lt