Pyragų dienos rezultatas – sensorinės lentos sergantiesiems

Lapkričio 6 dieną jau kelinti metai Lietuvoje minima Pyragų diena. Ši diena neretai sulaukia didelio visuomenės dėmesio, dėl noro prisidėti prie gerų darbų ir paremti labdaros organizacijas bei sergančius vaikus kepant pyragus, juos parduodant ir surinktas lėšas paaukojant.

Šiais metais „Happimess” pyragų dieną sutiko K29 verslo pastate, kur pakviesti iniciatyvos draugų, įmonės „KPMG Lithuania”, pardavinėjo pyragus. Prie pyragų kepimo prisidėjo daugybė bendruomenės narių – sergančių vaikų mamos, K29 verslo įmonės, „Happimess” savanorių bendruomenė.

Lėšas rinkome prasmingam tikslui  – Vilniaus Santaros ligoninės vaikų onkohematologijos skyriaus dienos stacionare įrengti vaikams sensorines lentas, kurios padėtų lavinti mažuosius, o kartu būtų ne taip liūdna leisti dienas ligoninėje ar laukti procedūrų.

Dėkojame įmonei „Janida” už žaismingas sensorines lentas, dovanas vaikams ir nuolatinį palaikymą. Ačiū „KPMG Lithuania” už iniciatyvas ir didžiulį socialinės atsakomybės skatinimo indėlį Lietuvoje.