Šventinis renginys su British Chamber of Commerce

Antrus metus iš eilės džiaugiamės draugyste su British Chamber of Commerce in Lithuania. Dalyvavome jų kasmetiniame šventiniame bendruomenės renginyje „Christmas carols”. Mėgavomės nuostabia gyva muzika, giedojome kalėdines giesmes, ragavome tradicinius patiekalus, dalinomės metų darbas ir įspūdžiais.

Renginio metu prekiavome Lietuvių kūrėjų darbais, paaukotais „Happimess” labdaros iniciatyvai. Suaukota 500e suma bus skirta sekančiam bendram „Happimess” ir  VšĮ “Meda project” (kauniečių edukacinės studijos „Ebru art”) projektui.

„Happimess” ir “Meda project”, kartu su Santariškių ligoninės vaikų onkohemotologijos skyriaus medikų komanda, pradės pusę metų truksiantį klinikinį tyrimą, kurio tikslas bus gerinti vaikų ir jais besirūpinančių šeimos narių emocinę būsena, taikant holistinio požiūrio gydymo metodus. Yra daug skirtingų būdų, kaip pagerinti sergančių vaikų bei jų šeimos narių emocinę savijautą – nuo konsultacijų, įvairių psichoedukacinių žaidimų iki palaikomųjų Ebru meno terapijų ar tiesiog buvimo greta. Būtent šiems akcentams pastarąjį pusę metų vaikų onkohemotologijos skyriujebus skiriamas dėmesys, greta jau vykstančio įprastinio gydymo formų. VšĮ “Meda project” jau 15 metų visoje Lietuvoje edukuoja šeimas ir vykdo įvairiausius emocinės būklės gerinimo projektus.

Esame be galo dėkingi galėję būti tokios jaukios ir prasmingos bendruomenės šventės dalimi!